להאיר כל תלמיד

בישיבת בני עקיבא "אורות יהודה" מתחנכים התלמידים לחיים של שאיפה לגדלות, חיים משמעותיים שבמרכזם עומדת שאיפה לאהבת תורה, לערכים לעבודת המידות ולמיצוי אישי. בישיבה משלבים לימודי קודש ברמה גבוהה יחד עם לימודי תיכון מגוונים הכוללים מסלולי מצטיינים והשתתפות בפרויקטים אקדמיים.

הישיבה רואה את תפקידה בהענקת כלים ואפשרויות בכדי שהתלמיד יגלה את ייחודו ויפלס את דרכו לקראת המסלול האישי המתאים לו והכל מתוך עידוד כל תלמיד ותלמיד להצליח להגיע למיוצי היכולות האישיות ברמה הגבוהה ביותר שיכולה להיות.

ימי ראיונות: יום שני ג’ אדר א’ (12/2) | יום רביעי י"ב אדר א’ (21/2)

מלא את הפרטים ונחזור אליך עם מועד לראיון:

"זכינו לחיות בדור גדול, דור של עם ששב לארצו ובונה את מדינתו. דור גדול צריך אנשים גדולים, אנשים שמתוך תורה מבקשים לפעול ולתרום בכל תחומי החברה. לכן בתכנית זו מטרתנו היא הצמחת תלמידים בעלי תודעת שליחות ערכית ציונית גבוהה. 'הנני' היא מענה לקריאתו של מורנו ורבנו הרב חיים מאיר דרוקמן זצ"ל להכין עצמנו לשליחות, ומכאן שם התכנית 'הנני'".

׳הנני׳ – תכנית מנהיגות ערכית-ציונית לאורו של הרב דרוקמן זצ"ל 

תוכנית ייחודית לאלה שבוער בהם הרצון להוביל ולהנהיג, לבנות חוסן תורני ומעשי, לשנות ולהשפיע, ליזום ולחולל, ליצור ולקדם.
אם אתה מהראשונים לומר – הנני! הצטרף לתוכנית המנהיגות הערכית -ציונית שדרכה תאיר מתוך תורה ועשייה בכל תחום בחברה.

בתוכנית תפגוש: ליל פנימיה לימוד וחבר'ה שבועי, התנדבות קהילתית, מסע טיול ערכי לאורך שביל ישראל, לימוד בשילוב אברכים, שבת ישיבה אחת לחודש, שילוב במגמת 'ציונות דתית' של רשת 'בני עקיבא', כיתה ייעודית. ועוד.

איך מתקבלים לתוכנית?
– ראיון אישי
– התחייבות לתוכנית הייחודית
– המלצת מחנך עבר / מנהל ביה"ס יסודי

ימי ראיונות: יום שני ג’ אדר א’ (12/2) | יום רביעי י"ב אדר א’ (21/2)

מלא את הפרטים ונחזור אליך עם מועד לראיון:

עיצוב ופיתוח: